Kosmiczne odszkodowanie

Kosmiczne i uniwersalne prawa rządzą naszym bytowaniem, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Są to prawa duchowe, my żyjemy z dnia na dzień. Są krótsze i dłuższe jego cykle. W roślinach, na przykład, nasiona, które akceptują swój okres wzrostu. W autorytatywnych sprzyjających warunkach zaczynają kwitnąć, a następnie świecić w całej okazałości, dając uciecha na krótszy albo dłuższy sezon czasu, w związku od rodzaju rośliny lub kwiatu, aż w krańcu więdną i umierają, by być ponownie poddane recyklingowi.

Wszystko w naturze, ludzie włącznie, wszystko w naszym świecie, działa w tym samym rytmie, na bazie ustalonego rytmu. Nasze życie, nasze towarzystwa, nasze kompozyty całe nasze istnienie, pracuje w tym samym rytmie, wszystko nieustannie odnawia się i umiera. Nic nie zostanie stałe lub w stagnacji. Nic w przyrodzie nie odwiedza marnowane na podstawie ustawy z dnia Recycling, absolutnie wszystko uczęszcza zawracane w przyrodzie.

My podstawy ludzkie wytrzymałe na przeróbki. Spodziewamy się, że wszystko zostanie tak samo, myślimy, że sprawy będą trwać trwać wiecznie. Ponieważ zgodnie z ustawą z Ruchu, prawo progresu, Prawo wibracji i Upoważnienie może wymienić wszystko, jest w nieprzerwanym ruchu. Im bardziej jesteśmy świadomi i piękniej rozumiemy to tym wybitniej jesteśmy w harmonii z przepływem ciepła tych praw przyrody.

Ta antyczna wiedza prominentna tylko wybranym w przeszłości, dziś nie odwiedza już tajemnicą. Ta wiedza ezoteryczna odwiedza teraz przydatna dla wszelakiego, kto jest zainteresowany, a kto chce wiedzieć. Ale trzeba egzystować bardzo ostrożnym. Musisz zdecydować, w co zawierzać, a co nie wierzyć. Aby być w stanie odróżniać i odróżnić, trzeba opracować i wyostrzyć zarówno intuicję, jak i abstrakcyjne myślenie, szósty i siódmy zmysły duchowy, tak, że można poradzić sobie z naporem danych, z jakich niektóre potrafią być całkowitymi śmieciami. Musisz wiedzieć, w co zawierzać, a co nie wierzyć, znać upoważnienia odszkodowawcze, bo inaczej, możesz zostać oszukany.
Charakter mojego trwania zmusił mnie do rozumowania o tych przepisach. Przepisy odszkodowawcze, mogą być skomplikowane. Prawo zmian, prawo akceptacji i uprawnienie odszkodowania znowu zawitały w moim osobistym życiu, nie byłam tego świadoma. Przeprowadzałam się do państw i pozostałych kultur tak dużo razy w moim młodocianym życiu, zawsze starałam się mieć pozytywne stanowisko do trwania i zmian. Po przejściu wszelakiej zmiany, szybko akceptowałam innowacyjne otoczenie i jego prawo. Ten przebieg zmian przychodził do mnie stopniowo, po doznaniu bólu i cierpienia przyznali mi rozległe odszkodowanie Żywiec.Okoliczności wypadku były zawiłe, jednak werdykt uznał odszkodowanie.
Widzisz, moja pasja w życiu to uzyskiwanie odszkodowania Tychy i nieustanna walka o swoje uprawnienie. A odkąd tylko sięgam pamięcią zabezpieczenia zawsze dawny przyznawane. Nauki prawa zajmują wiele czasu i uwagi. I to całkowitego dnia w moim życiu uczę się prawa.

 

Dla mnie świat wewnętrzny odwiedza bardzo naturalny, bardziej niźli materialny, w którym żyję. Moja wewnętrzna moc jako była we mnie już od dziecka. Moja kochana mama miała w zwyczaju rozmawiać: ” Smutek mi człowieka, który wychodzi za małżonek! Musisz wspominać, to było na Bezpośrednim Wschodzie w 1940 roku, kobiety stale miały egzystować posłuszne i nie potrafiły mieć osobistego zdania. ” Moje rodzeństwo wyśmiewało się ze mnie, bo nie rozumieli mnie i do tej pory także nie traktują mnie poważnie.

Dla mnie to wszystko był bardzo zwykłe i ewidentne. Choroba psychiczna odwiedza moją drugą przyrodą. Nie zobaczę siebie jako osobliwość. Wręcz przeciwnie widzę siebie jako błogosławioną. Nigdy nie czuję, że jestem sama. Ta wewnętrzna nauka, co pozostał trudne do wyłuszczenia, daje mi fantastyczną siłę wewnętrzną. Bez względu na to, co objawia się w moim życiu, udaje mi się przetrwać, bo opieram się na tej wewnętrznej zdolności i wewnętrznej sile.
Dorastałem w świecie bajek o Aladynie, Ali Babie i baśni z tysiąca i jednej nocy. Czy poznasz, że w tych bajkach znajdują się różne uniwersalne upoważnienia, jeśli ktoś dba, aby bardzo starannie słuchać i odczytywać między wierszami? Te Cudowne prawdy istnieją nam wszędzie udzielone, ale tylko wtedy, gdy zależy nam, aby słuchać i tylko wówczas, gdy zależy nam, aby zobaczyć. Możemy je widzieć, jeśli pragniemy, wszędzie wokół nas w życiu, są one nam objawione w filmach, w woluminach, w poezji, w sztuce, w codziennym życiu. Czasami słowa mądrości istnieją upuszczone jak skarb, dla naturalnych ludzi. Możemy je przepuścić, jeśli nie będziemy dość uważni. W życiu, jesteśmy zwykle zbyt zajęci naszymi doczesnymi sprawami, żyjemy głównie w ogromnym pośpiechu. Jesteśmy wyczerpani tymi każdymi sprawami i tak zwanymi ważnymi sprawami, które zajmują naszą obserwację, że nie matki czasu, aby naprawdę żyć, by posłuchać lub zobaczyć fachowe prawdy o życiu. Musimy zrozumieć prawdziwe znaczenie samego życia, niestety zapominamy, dlaczego jesteśmy tutaj w ogóle.

Prawa kosmiczne rządzą każdym w kosmosie. A wszystko panuje się uniwersalnymi prawami na ziemi, i upoważnienia te manifestują się poprzez energię.

Wszystko we wszechświecie pozostał naukowo i bywa matematycznie świetnie opracowane do ostatniego najdrobniejszego niuansu. Istnieje upoważnienie i porządek we wszechświecie i na globu. Na przykład gdy słońce gwałtownie wyjdzie z orbity całkowity nasz wszechświat po prostu upadnie i wszystko umrze w ciągu sekundy. Wszechświat został idealnie uporządkowanym mieszkaniem, pomimo wszelkiego chaosu który obserwujemy wokół nas. Wszystkie odmiany życia i wszelkie działania, które występują we wszechświecie istnieją regulowane przez prawo powszechne. Minerały, rośliny i zwierzęta żyją zgodnie z prawami wszechświata. My, ludzie, jesteśmy jedynym gatunkiem na tej masy, który pozostał na tyle arogancki, aby sądzić, że jesteśmy cwani i na tyle silni.
Na wzór teraz informuje się z Tobą i robię to ze świadomością, ponieważ moim zamiarem jest, aby przekazać Ci naukę i podzielić się z Tobą bezpieczną ważną wiedzą, która będzie bardzo korzystna dla Ciebie. Wiele lat temu, gdy miałam dwadzieścia lat, byłam sfrustrowana i kiepska, a moje hormony były w amoku, chciałam wojować z moim młodym i naiwnym mężem i krzyczałam na niego. Biedny facet uciekł, jakby grom uderzył go i to mnie jeszcze więcej rozwścieczyło. To nie zadziałało świetnie, ani na mnie, ani na niego. On z kolei nie miał nic do powiedzenia i to mnie zdenerwowało jeszcze więcej. On nie podziela sądzi i uczuć ze mną.

 

To jest jak gdybyśmy płynęli pod prąd rzeki, będziemy musieli zmagać się o wiele trudniej, aby przejść do przodu. A jeśli prąd będzie bardzo silny to nie popłyniemy do przodu w ogóle. Tak dlatego, gdy mateczki problemy w naszym życiu, zgadnij, co to znaczy? Oznacza to, że przeprowadzasz coś, źle. Widzisz, my uczymy się przepisów prawa cały sezon, we każdym, co czynimy, staramy się dowiedzieć jak najwięcej. Spróbować i spróbować jeszcze raz i jeszcze raz, zawalczyć o wysokie zadośćuczynienie. Jest to przeświadczony znak, że pójdziesz do frontu. Musisz pozwolić mu odpocząć. Zdając sobie istotę, że spróbowałeś innego podejścia, inny kąt widzenia uczęszcza dobrym rozwiązaniem. Być może czas na naprawy jest niepoprawny, więc zdecyduj się wytworzyć to w późniejszym terminie. Uparta i nieświadoma jednostka będzie widzieć katastrofy przez całkowite swoje życie. W tym samym sezonie można doznać w swoim życiu prawdziwej radości i powodzenia, jeśli wszystko pójdzie bardzo sprawnie. Nie będzie wymagało to dużo wysiłku z Twojej strony. Oznacza to, że wykonujesz coś zgodnie z pełnomocnictwem. Doświadczyłeś trwania i widzisz jak wszystko dzieje się łatwo i przyjemnie dla ciebie. Jeśli zdołasz stać się grzecznym na tą potęgę, możesz sprawić swoje życie o sporo łatwiejszym i potrafisz uniknąć wielu problemów i kłopotów w życiu. Zaczynasz odczuwać spokój i melodię w swoim życiu, oraz doświadczać wewnętrznego spokoju. Dość często mamy w zwyczaju dołowanie się poprzez uwalnianie negatywnej ciepła, taką jak strach, wątpliwości, gniew, lenistwo, zazdrość. Są to wszelkie negatywne energie, które sprawiają, że odczuwamy się błędnie, bo trzymają nas jak niewolników w naszych prywatnych ograniczeniach, naszym osobistym małym, malutkim mrocznym świecie, utrzymując nas z dala od światła, to zatrzymuje nas od istnienia radosnymi i pozytywnymi osobami.

 

Prawo wolności mówi nam, że wszystko posiadało być za darmo. Nie ma wyjątków od tego prawa. Wszyscy jesteśmy wolnymi istotami, bez aspektu na rasę, kolor skóry, wiek i wariancje płci. Twój mąż, twoja córka, twój syn, twój pracownik, rodzic, twój najbliższy i każdy człowiek, absolutnie każdy z nas ma egzystować wolnym człowiekiem, ma posiadać swobodę rozumowania, swobodę działania, samodzielnie dokonywać wyborów. W namiętności, na schemat, zazdrość i zaborczość odpycha ukochanych od siebie, dając kompletną swobodę sobie na wzajem przyciągamy szczęście. W chwili, gdy doprowadzamy do zniewolenia, do manewrowania drugim człowiekiem naruszamy jego upoważnienia wolności i będzie to miało swoje konsekwencje zgodnie z prawem przyczyny i skutku, a to odwróci się przeciw nam.

 

Nie ma kary w piekle. Zapomnij o tym! Prawo Sprawiedliwości odrabia tak, że gdy tworzysz źle przyjedzie czas, gdy trzeba będzie zapłacić za to. I to się dzieje na globu, w tym życiu.

 

Bóg, twórca naszego świata, naprawdę wszystko totalnie opracował dla nas w najdrobniejszych składnikach. Bóg odwiedza geniuszem! Wszechmogący Bóg dał nam również prawo skruchy. Prawo to stwierdza, że gdy tworzysz coś nie tak dopada Cię skrucha. W starożytnych czasach to upoważnienie zostało źle zrozumiane i panowało powszechne przekonanie, że należy złożyć ofiarę, aby przebłagać bogów. To jest przesąd, lub co bardziej prawdopodobne, ustawa została celowo nieprawidłowo interpretowana przez niektórych mężczyzn, którzy pragnęli mieć inspekcję nad niewiedzą osób. Do dziś w niektórych pasach świata, oraz w niektórych wyznaniach uczęszcza zwyczajem, aby zabijać zwierzęta w ofierze. Niewiarygodne, ale prawdziwe.

W skrócie ofiara wymaga, aby zostawić z uciechy i włożyć równoczesny wysiłek. Bardzo małe krzywdy można chyżo wynagrodzić opowiadając, że odwiedza Ci przykro i przeproszenie ludzie oraz danie jej opakowania czekoladek i kwiatów jest lepszym wyjściem. W rzeczywistości, przez te wszystkie akty poświęcenia, jednostka egzystuje zmuszona do czynienia autorefleksji, samokontroli i samodyscypliny, które są bardzo pożądane, aby się rozwijać. Wszystko w naszym globie jest w idealnej równowadze. A przynajmniej powinno egzystować w równowadze. Mamy możliwość wyboru, aby uaktywnić uprawnienie wyboru i uprawnienie wolności, gdy samodzielnie decydujemy. Na przykład, możemy mówić: “od tej chwili będę zdawać sobie kwestię z moich myśli, będę świadomy tego co robię i paktuję. ”

Prawo przebaczenia istnieje jednym z najpiękniejszych praw, ponieważ siła przebaczenia istnieje uzdrawiającą inicjatywą. I moglibyśmy nauczyć siebie, jak przebaczać. Przebaczenie bywa oczyszczeniem. Pozwól im odejść, niech to odczucie niechęci odejdzie, praktyka przebaczania bywa ważna, dzięki niej dojrzysz jak wiele lżejszy się poczujesz. To bywa takie proste. Wszystko co nieodzowne to twoja decyzja i postanowienie. Proś o przebaczenie kogoś, kto nie doznał urazie i zobacz jak świetnie się odczuje. To działa, nawet jeżeli nie potrafisz mówić do nich samodzielnie.

 

Niszczenie naszego media, nasze materialistyczne zachowanie, niesprawiedliwość społeczna, zbrodnia, wojny, eksploatacja specyfików naturalnych, to wszystko symptomy ogromnej nierównowagi w naszej ludzkiej naturze i nie możemy za to obwiniać tylko siebie. Nasza ludzkość wywołała naszą własną nędzę. Mamy szansę winić Boga za każde nasze nieszczęścia.

Ludzie egzystują w zwyczaju komunikować:
Jak Bóg potrafił do tego dopuścić?
Gdzie jest Bóg? Czy istnieje Bóg?
Bóg pragnie, że tak! To bywa wola Boża, aby tak się stało!
My zabijamy w imię Boga!

Bóg karze nas. itd. itd.
Ale wszystko to istnieją tylko bzdury!
Bóg nie ma absolutnie nic wspólnego z tym wszelkim. To my, ludzie, którzy czynimy to dla siebie i odmiennych nawzajem.
Bóg zmontował ten świat w wspaniale uporządkowany sposób i wszystko operuje jak perpetuum mobile. Co bardziej my, ludzie, jako władcy roślin, zwierząt i insektów, mamy beztroskę zrobić jak nam się podoba!
Jesteśmy stworzeni jako jednostki wielu wymiarów doświadczenia i niekiedy życiu jest obnażyć naszą głęboką naturę i istotę, ducha, poprzez naszą formę fizyczną. Naszym obiektem na ziemi jak w naszym humanistycznym jest przygoda z powrotem do wymiaru duchowego, jest postęp, oraz udoskonalenie naszych ludzkich cech. Mamy się rozwinąć w ciągu swojego trwania w globie fizycznym.

Wyzwania, które spotkamy na drodze mają pomóc nam się rozwinąć, by udoskonalić nasz charakter. Zmuszają nas do doświadczeń i oczekują, że wykryjemy odpowiedź. Mają dostroić nasz charakter w taki sam sposób, jak muzykant dostraja swoje skrzypce.

Charakter duchu filozofii bywa indywidualny dla wszelakiego z nas. Ale bez aspektu na to, jak zróżnicowane nasze przekonania i filozofie jesteśmy w świecie fizycznym, czy nam się to podoba, czy nie, są ze sobą związane przez nasze koncepcji, uczucia, marzenia, aspiracje i działania.

Kiedy stajemy się świadomi, i nauczymy się ocenić i używać te poradniki w naszym powszednim życiu, zupełnie odkrywczy świat otwiera się dla nas, możemy nagle osiągnąć, to co zechcemy, i czynić, co chcemy. Nagle nowe życie to cud.