wózki dziecięce

Wózki dziecięce i ich rodzaje

Jeżeli chodzi o akcesoria dla dzieci, wózki dziecięce są na pewno dostępne w bardzo szerokim gatunku kształtów, wymiarów i funkcji. Po ich zawężenia rozważ jaki rodzaj transportu dziecka cie interesuje. Czasem masz na myśli tylko coś do transportu dziecka – i to wszystko, czasem chcesz jeszcze dodatkowego zaopatrzenia. Można nawet określić, że posiadanie więcej niż jednego wózka jest rzetelnym posunięciem.

Zbadamy podstawowe wózki dziecięce do rozważenia. Jak wcześniej wspomniałem, naprawdę nie ma żadnych ograniczeń w mnogości opcji na rynku!

Seat-Carrier Wózki Rama

Ideały te egzystują dla noworodków, jakie nie mogą siedzieć na prywatną rękę jeszcze. Z tego względu tego rodzaju pojazd nie jest wyposażony w regulowany siedzenia. W rzeczywistości, nie ma gniazdko! To leży płasko, oraz przeznaczone do przewozu noworodka fotelika dla każdych walk-abouts chcesz stworzyć. Nie ma prośby wstawania dziecko albo. Wystarczy przemieszczać fotelik bezpośrednio do wózka i gotowe!

Combo Wózki dziecięce

“Combo” – egzystują karetki i samochód w jednym. Taki rodzaj struktur czasami egzystować użyty z innowacyjnym niemowlęcia. Istnieją one oddane do przewozu dziecka płasko albo w foteliku samochodowym lub gondoli.

W teorii, będziesz mógł korzystać z tego rodzaju automobil od urodzenia przez lata malucha. (Obsługuje około 40 funtów). A gdy dziecko się starzeją, można skorzystać z dostosowywaną zamocowania siedzenia dla należytej konfiguracji siedzącej. Te wózki można zdobyć dosyć drogie, w wartości aż do $ 900. Jednakże na tym kolosalnym dolara masz wiele opcji, takich jak dodatkowe miejsce do gromadzenia równoczesnego ekwipunku dla dzieci i kolosalnych zadaszenia dla ochrony przed słońcem i opadem.

Travel Zestaw Wózki

Dla mobilności, osoby te są fantastyczne! Dzieci, które nie są wydajne do siedzącej można przesunąć w upoważnienie w swoim foteliku samochodowym, który bezpiecznie mocuje upoważnienie do wozu. Kiedy nadszedł sezon, ażeby udać się z powrotem do pojazdu, po prostu podnieść siedzisko off wehikułu i dociśnij ją systemu pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Bardzo dogodne!

Old Fashioned niemowląt Wózki

Te “Old School” wzory wózków istnieją wciąż bezsporne dzisiaj. Zawsze posiadają szprychowe-koła i sporo miejsca dla dziecka i cały ten mebel dziecka. Wózki są idealne dla noworodków i kilkanaście projektów posiada zamienne “łóżeczka niosących”.

Nie tak, cenioną wieścią egzystuje to, że wagony są dosyć wielkie, niewygodne i nie istnieją zbytnio zwrotny. Istnieją szczególnie niedogodne w użyciu w zatłoczonych środowiskach miejskich, gdzie można napotkać dużo trudności do sporządzania ze. Mimo to, jeśli “old fashion” przemawia do Ciebie, te wózki są wysokie i pojemne i dowodzą dotykowy nostalgii za przeszłością.

Tradycyjne Dziecięce wózki

Tradycyjne wózki dziecięce egzystują w “wszystko w tym zmywaku” klasy. Tradycyjne wózki dziecięce różnią się od błogich konstrukcji, aż do ogromnych, wzorów przemysłowych solidności.

Desenie “Ironman” wytworzone egzystują z głębokimi komorami i dostojną liczbą obszaru. Posiadają zaprojektowane w absorbery na wszelkich 4 kołach i są fabrykowane znosić sporo grzywny. Lecz są niedogodne. Tak, istnieją trwałe i porządne, jakkolwiek ogromny.

Znaleziono w tradycyjnych pojazdów, takich jak tace z przekąskami, sporo niemowlęcym gromadzenia biegów, perspektywie jedną dłonią konstruowane i regulowane siedzenia kilka funkcji. Niektóre z nich są naprawdę all-in-one wzorce i czasami egzystować oddany do firmy z wózki dziecięce prawdziwe i siedzeń samochodowych. Lecz posiadają tendencję do odrobinę na bok, tak przygniatającej przygody z nich jest bardziej zadania.

Parasol Wózki dziecięce

Wózki Umbrella egzystują adekwatnie określony ze względu na ich poręcze, które przypominają te na parasol. Te wózki dziecięce są niepowszednio czułe i bardzo komfortowe w podróży. Większość wózki dzięcięce parasol krotnie łatwo, lecz podróż wydaje się być odrobinę niebezpieczne (w zależności od obrębu). Parasole wyrządzić wysoki samochód rezerwowe i ich kosztach bardzo przystępnych.

Terenowe Wózki dziecięce

Podczas gdy na temat obrębu, zechcemy zabrać nasze dzieci wszędzie mamusi inklinację, aby przejść! Tym obrębie. To czasem egzystować gdzie pojazd terenowy zarabia na swoje utrzymanie.

Te wózki istnieją silne i czasem karę z motywu opon rowerowych ponadgabarytowych podobny. I tak, są nadmuchiwane! I te wózki dziecięce istnieją wyposażone w 3 z nich. Opony rowerowe, jak dać dziecku łagodniejszą jazdę. Plus, że egzystują w stanie obsługiwać lepsze obciążania, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla “większych” dzieci, jak również, gdy jesteś przewożenia pomocniczego ekwipunku dziecka.

Jogging wózki

Od kiedy to nasze dzieci w wielu naszych działaniach, musimy pojazd, który został tak mobilny jak my. Zdołasz znaleźć wózki dziecięce specjalnie do efektywnych rodziców, którzy chcą, ażeby ich pociechy z nimi na ich dróg.

Samochód dziecięcy poświęcony do biegania egzystuje urządzenie trójkołowy z powiększonymi, wypełnionych powietrzem opon. Te wózki dziecięce istnieją w długie uchwyty, które pozycje pojazd nieco więcej się przed joggingu zatem uruchomione nogi mają dużo pomieszczenia do poruszania się i nie istnieć utrudnione przez ramie wozu.

Obowiązki bezpieczeństwa w tego rodzaju wózek pochodzą z przednim hamulcem i pasek na rękę, zatem wszystko zostaje pod kontrolą przez cały czas. To został nieprzeciętnie istotne. Ich silna konstrukcja pozwala wózek pójść na uboczu, jak wózek terenowy.

Egzystuje dużo własności baby pojazd do pracy z aktywnego trybu życia. Od tradycyjnych wózków, all-in-one organizacji przygody, miłe wózkami parasol i zastępcze wytrwałych wózkami dla skutecznych rodzin, masz pewność, ażeby wyszukać druzgocący wózek do uzupełnienia Kraju indywidualnych konieczności preferencji i transportu dziecko.